Powodowo windows

NorDan jest liderem europejskiego rynku producentów okien i drzwi.

NorDan został założony w 1926 roku w Norwegii. W ciągu nieomal 100 lat istnienia stał się jednym z największych europejskich producentów okien i drzwi drewnianych oraz drewniano-aluminiowych. W tej chwili grupę tworzy 12 zakładów produkcyjnych, 30 biur sprzedaży regionalnej i ponad 2200 wysoko wykwalifikowanych pracowników . Pozwala to osiągnąć przychody na poziomie 1,5 miliarda złotych.

NorDan Sp. z o.o. składa się z 3 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w zachodniej Wielkopolsce, w Wolsztynie oraz Powodowie. Dostarczają one produkty na główne rynki zbytu Grupy NorDan , którymi są : Skandynawia , Wielka Brytania , Irlandia i Kraje bałtyckie. Oprócz wytwarzania i sprzedaży okien i drzwi polski oddział jest także centrum kompetencji i wsparcia dla wszystkich spółek Grupy NorDan w zakresie organizacji i zarządzania produkcją.

Fundamenty

NorDan zbudowany jest i opiera swoje działania na norweskim wyrażeniu «Perfekt Samspill». Oznacza ono, że wszystkie nasze działania mają na celu osiągnięcie perfekcyjnej harmonii pomiędzy potrzebami naszych klientów, koncepcją i funkcjonalnością naszych produktów oraz zaangażowaniem pracowników całej grupy.

Wartości

NorDan kieruje się spójnymi i jasno określonymi zasadami: Uczciwość oraz zorientowanie na ludzi. Działanie na ich potrzeby oraz dążenie do rezultatów, których oczekują.

Powodowo

Tu znajduję się główna siedziba NorDan Polska. Działają tu też dwie fabryki: drzwi oraz komponentów aluminiowych.

Wolsztyn

Fabryka w Wolsztynie specjalizuje się w produkcji okien. Dostarczamy je na wszystkie rynki, na których działa grupa NorDan.

Powodowo nordan
Collage nordan images